Святкування дня бібліотеки

Щороку у день святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії поціновувачі книги відзначають Всеукраїнський День бібліотек.

Не став винятком і цей рік. У бібліотеці УСЗОШ №2 було організовано низку заходів для учнів початкової школи зокрема учні 3-х класів здійснили подорож до чарівної країни „Книгоград”. Вони ознайомилися з історією походження книги, а також взяли активну участь у вікторині, чим довели свою готовність стати гідними читачами шкільної бібліотеки. Окрім цього, були проведені виховні бесіди з учнями старших класів щодо важливості збереження підручників.
Сподіваємось що такі заходи не тільки прищеплять любов до друкованого слова, а й  заохотять дітей шанувати природу і оберігати її.

Зав. бібліотекою УСЗОШ №2 Куклишин М.І.