Я в світі, спілкуванні, колективі.

Зустріч з учнями УСЗОШ №2 психологом в рамках цільового проекту «Діалог»

Розуміння себе як особистості, усвідомлення своєї значимості у соціальному оточенні, уміння керувати своїм емоційним станом у будь-якій ситуації, урахування потреб і інтересів інших, підготовка дітей до складного дорослого, самостійного життя – це питання, які найбільше цікавлять старшокласників.

З початком нового навчального року продовжив свою роботу цільовий проект соціально-психологічної та правової допомоги підліткам та юнацтву «Діалог».

Після обговорення організаційних питань учні 10-А класу Ужгородської СЗОШ №2 (класний керівник Зверєва Л.М.) мали нагоду поспілкуватися з психологом УжМЦСССДМ Бурч О.І. та лікарем психотерапевтом, психологом-консультантом Ренжином П.П. та пройти психологічні тести «Тест на виявлення типів поведінки у конфліктних ситуаціях», «Чи конфліктна Ви особа?», завдяки яким дізналися багато нового про себе.

Прес-центр УСЗОШ №2