До дня рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей  відзначають Міжнародний день рідної мови. Саме в цей день учні  УСЗОШ І-ІІІ ст. №2 6-В класу (кл.кер. М.Я.Резнік) відвідали ЗОДЮБ ім.Дмитра Вакарова ,  де проходив брейн-ринг знавців рідної мови „Ну що б, здавалося, слова...”  Від організаторів заходу Терещенко Т.Е. та Лендєл Т.В. діти дізналися , що це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року. На заході не тільки розповідали про історію свята, про значимість знання інших мов, і рідної в тому числі, а й продемонстрували ці знання.
Діти дізналися, що день рідної мови  відзначають носії 6000 мов, які на сьогоднішній день зафіксовані в світі, ознайомилися з різноманітними видами словників, брали участь у змаганнях на кращого знавця рідної мови.

Класний керівник 6-В класу М.Я.Резнік